Návrhy

Potřebujete závlahu na balkóny, do předzahrádky nebo na velkou zahradu?

Nabízíme Vám kompletní sortiment zavlažovacích systémů Gardena a vybereme pro Vás vždy tu nejvhodnější variantu zavlažování.
Pro tuto práci jsme plně proškoleni a od roku 2008 patříme do programu Gardena Certifikovaný partner.

Pro navrhování závlahových systému používáme profesionální software. Návrh závlahového systému, který od nás obdržíte, obsahuje: popis navrženého řešení závlahového systému včetně cenové nabídky s položkovým rozpočtem a samozřejmě nákresy jednotlivých zavlažovaných sekcí s odhadem spotřeby vody.

 

 

 

A jak práce na návrhu závlahového systému probíhá?

Vypracování návrhu závlahového systému předchází schůzka na místě realizace, kde s Vámi probereme Vaše představy o zavlažovacím systému. Následně zhodnotíme zdroj vody na pozemku - jeho kapacitu, tlak a možnosti připojení. Obvykle se jako zdroj vody používá stávající vodovodní řad, studna nebo nádrž na dešťovou vodu. Nejvhodnějším řešením je využití srážkové vody z jímky na dešťovou vodu. Kapacita těchto jímek bývá nedostatečná, což je řešitelné automatickým dopouštěním vody z vodovodního řádu nebo studny. Nezoufejte, pokud na Vaši zahradě nic takového nemáte, pro běžné závlahové systémy postačí i vodovodní kohoutek na fasádě. Pokud nemáte situační plán zahrady, zaměříme plochy, které mají být zavlažovány. Zhodnotíme nároky na zálivku v jednotlivých partiích zahrady s ohledem na expozici pozemku a půdní podmínky. Vybereme vhodné místo pro umístění řídící jednotky a čidla dešťových srážek nebo čidla půdní vlhkosti. Následně během několika dnů obdržíte návrh závlahového systému pro Vaši zahradu a předběžný termín, kdy můžeme začít s realizací.

 

Cena návrhu zavlažování je pro terasy a rodinné zahrady zpoplatněna částkou 990,- Kč na území Prahy (mimo Prahu se částka navýší dle vzdálenosti o počet kilometrů), která bude odečtena z ceny celkové realizace závlahového systému.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace