Svatby a společenské akce

Vážení zákazníci z provozních důvodů je přerušen provoz květinového servisu až do odvolání.

Děkujeme za pochopení

Boušek Zahrady

 

 

 

Svatby

Svatba je bezesporu velmi důležitým dnem ve Vašem životě, jen perfektním sladěním všech prvků vznikne dokonalý celek vyjadřující jedinečnost tohoto dne. Při výběru květin toto maximálně respektujeme, jako odborníci Vám jsme připraveni být nápomocni a odborně převést Vaše představy ve skutečnost.
Základní balíček obsahuje: kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha a svědka, kytice pro maminky a svědkyni.

 

Další doplňky, které lze objednat jednotlivě: kytice pro družičky, myrty do klop, myrtové věnečky, ozdobu na auto, květinová aranžmá na stoly, výzdobu kostela, interiéru či exteriéru, přízdobu do vlasů, květinový šperk.
Aranžmá i květinovou výzdobu na Vaše přání instalujeme přímo na místě. Nabízíme také možnost půjčení stojanů pro aranžmá a umělé kytice na auto.

 

 

 

 

Společenské akce

Na oslavy, rauty a jiné společenské akce na zakázku připravíme květinovou výzdobu interiéru i exteriéru. Zejména aranžmá z umělých i živých květin na slavnostní stoly, kytice ze živých květin do váz a velkoobjemových váz, solitéry v nádobách. Nabízíme také možnost půjčení určitého počtu a druhu velkoobjemových nádob.
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace