Návrhy a realizace

Vážení zákazníci z provozních důvodů je přerušen provoz květinového servisu až do odvolání.

Děkujeme za pochopení

Boušek Zahrady

 

 

 

 

 

Vytvoříme podle přání zákazníka návrh osázení interiéru pokojovými rostlinami nebo zhotovení venkovních výsadeb na terasách a balkonech. Návrh odpovídá přesně požadavkům zákazníka, zároveň však zohledňuje nároky jednotlivých druhů rostlin na umístění v

rámci domácností či kancelářských a obchodních prostor.

 

Návrhy pro soukromé osoby

Pro vybavení domovů našich privátních zákazníků jsme připraveni navrhnout kompletní dekor včetně osázení pokojovými rostlinami a výzdoby interiérů aranžmá různých druhů a materiálů. Návrh obsahuje konzultaci přímo na místě realizace, výběr vhodných druhů rostlin pro konkrétní stanoviště, druh pěstebního systému (substrát nebo živný roztok) a barevné provedení nádob, návrh aranžmá z umělých květin, doplnění interiéru floristickými doplňky (sklo, keramika, porcelán), návod vhodné údržby včetně možného zajištění naší firmou a cenovou nabídku obsahující ilustrační fotografie. Služba návrhu pro privátní zákazníky je zpoplatněna částkou 990,- Kč na území Prahy (mimo Prahu se částka navýší dle vzdálenosti o počet kilometrů), která bude odečtena z ceny celkové zakázky.

 

Návrhy pro právnické osoby nebo podnikatele

Pro kancelářské, obchodní a společenské prostory nabízíme kompletní návrhy osázení pokojovými rostlinami, dekorace z umělých květin, sezónní dekorace pro výzdobu recepcí, zasedacích místností i kanceláří. Návrh obsahuje konzultaci přímo na místě realizace, výběr vhodných druhů rostlin pro konkrétní stanoviště, druh pěstebního systému (substrát nebo živný roztok) a barevné provedení nádoby, návrh aranžmá z umělých květin, doplnění interiéru floristickými doplňky (sklo, keramika, porcelán), návod vhodné údržby včetně možného zajištění naší firmou a cenovou nabídku obsahující ilustrační fotografie. Výběr pěstebního systému je na volbě zákazníka, z našich zkušeností však pro tyto specifické pěstebně náročné prostory doporučujeme systém Lechuza, kde je rostlina vyživována roztokem vody a hnojiva. Tento systém zaručuje reprezentativní vzhled nádob a zároveň usnadňuje údržbu prodloužením doby zálivky díky zásobníku vody (roztoku vody a hnojiva).

 

Návrhy zimních zahrad

Pro osázení zimních zahrad připravíme zákazníkům kompletní návrh jako v případě interiérů.
Zálivku těchto výsadeb je možné řešit i automatickým zavlažovacím systémem GARDENA, který můžete zakoupit při jednoduchých systémech na našem e-shopu, nebo si objednat řešení konkrétního prostoru naší firmou. Více o závlahách se dozvíte na stránce závlahy.

Ukázky našich realizací naleznete ve fotogalerii.
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace