SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZASÍLÁNÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

1. Předmět souhlasu
V souvislosti s objednávkou zboží uděluje kupující společnosti Boušek s.r.o., se sídlem Praha 6, nám. Před bateriemi 914/3, 162 00, IČ:27084388, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 95064  (dále jen „prodávající“) souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v objednávce (dále jen „osobní údaje“), a to za níže uvedenými účely.

2. Účel zpracování osobních údajů
Na základě tohoto souhlasu na dobu neurčitou je společnost Boušek s.r.o. oprávněna zpracovat  uvedené  osobní  údaje  ke  svým  interním  evidenčním  účelům,  a  to  zejména za účelem:

  • usnadnění komunikace a další spolupráce s kupujícím,
  • zasílání obchodních sdělení na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

3. Práva kupujícího v souvislosti s poskytnutými osobními údaji
Kupující má právo v souladu s obecným nařízení EU o ochraně osobních údajů:

  • požadovat opravu svých osobních údajů,
  • požadovat omezení zpracování,
  • požadovat výmaz svých osobních údajů,
  • odvolat souhlas se zpracováním údajů,
  • vznést námitku proti zpracování osobních údajů.

Osobní údaje kupujících jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Naše společnost vynaloží maximální úsilí   na ochranu vašich údajů,  včetně technického zabezpečení  údajů  a procesů interního  řízení,  stejně tak i na opatření fyzické ochrany údajů.    Údaje    shromažďujeme      v   minimálním rozsahu  a jen   s  vaším  výslovným  souhlasem  a  používáme je  výhradně   na určené účely.
Osobní údaje kupujících nepředáváme žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu nutném pro doručení   zboží, s  čímž kupující  vyslovuje souhlas.  Kupující   uplatní svá výše uvedená práva na základě písemné žádosti zaslané na e-mail: eshop@bousekzahrady.cz

5. Závěrečné prohlášení
Kupující prohlašuje, že tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný a udělený v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

 

Odeslat
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace